CZY SPRZEDAJEMY NASZE PRODUKTY KLIENTOM KOŃCOWYM?
01
 

Maxema sprzedaje swoje produkty wyłącznie dystrybutorom oraz agentom, nie sprzedaje swoich produktów klientom końcowym.

CZY MOŻEMY DOSTARCZYĆ DŁUGOPISY Z WKŁADEM INNEGO KOLORU NIŻ CZARNY/NIEBIESKI?
02
 

Długopisy Maxema z wkładami w specjalnym kolorze można zamawiać w minimalnej ilości 50.000 sztuk, lub nawet w mniejszych ilościach - wzależności od dostępności produktu w magazynie.

CZY MOŻEMY POMÓC W GRAFICZNEJ WIZUALIZACJI DŁUGOPISÓW?
03
 

Jeśli nie możesz przesłać grafiki w formacie wektorowym, prosimy o kontakt z naszym biurem sprzedaży: pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie zgodne ze twoimi wskazaniami.

W JAKIM FORMACIE WYMAGAMY PLIKI DO DRUKU?
04
 

The files must always be submitted in vector format, with the text converted into curves by means of programs for PC (Adobe Illustrator up to version CS4, Corel Draw up to version CS5, pdf or eps formats). Pliki należy zawsze składać w formacie wektorowym, z tekstem zmienonym na krzywe(Adobe Illustrator, Corel Draw, .pdf lub .eps).

JAKIE KOLORY MOGĄ BYĆ NA DŁUGOPISACH MAXEMA?
05
 

Możemy drukować kolory z poniższych wykresów kolorów: PANTONE® - Pantone Solid Coated + CMYK 4 kolory. Należy pamiętać, że na białej powierzchni kolor będzie pasował ze swoim kodem identyfikacyjny, a na kolorowym tle kolory mogą być zmienione. Z tego powodu odradzamy drukowania kolorów światła na ciemnym tle. Nie dostarczamy kolorów fluorescencyjnych, drukowanie lub usługi hot painting oraz grawerowanie laserowego. Nie ma dodatkowych opłat za koloray srebra i złota. Nasze biuro grafika zastrzega sobie prawo do weryfikacji wykonalności projektu.

CZY MOŻNA STWORZYĆ JEDYNY W SWOIM RODZAJU DŁUGOPIS, ŁĄCZĄC KOLOROWE CZĘŚCI?
06
 

Tak, możesz stworzyć własne długopis przez łączenie różnych części kolorów. W tym przypadku minimalna ilość zamówienia to 5000 sztuk. W tym przypadku zalecamy skontaktować się z naszym biurem sprzedaży.

JAKIE JEST MINIMALNE ZAMÓWIENIE NA KOLORY PANTONE?
07
 

Możemy produkować nasze produkty z kolorów Pantone®. Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży o informacje na temat minimalnych ilości i cen.

CZY MOGĘ POBRAĆ OBRAZKI DŁUGOPISÓW ORAZ CENNIK BEZPOŚREDNIO Z NASZEJ STRONY?
08
 

Z naszej strony internetowej można pobrać nasz katalog w formacie pdf. Z strefy rozszerzonej można również pobrać wysokiej i niskiej rozdzielczości zdjęcia poszczególnych długopisów i nasze cenniki: dostęp do tych obszarów, należy uzyskać hasło bezpośrednio z naszego biura sprzedaży.

CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ SPECJALNE OPAKOWANIE?
09
 

Możesz poprosić o specjalne rozwiązania w zakresie opakowań: skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży po szczegóły i zapytania.

CZY MOGĘ MIESZAĆ KOLORY WKŁADÓW W ZAMÓWIENIU?
10
 

Tak, możesz: upewnij się, fakt został zgłoszony podczas zamawiania.

CZY MOŻEMY DOSTARCZYĆ DŁUGOPISY Z WKŁADAMI PARKER GEL?
11
 

Tak, możemy: proszę skontaktuj się z nami o minimalne zamówienie.

CZY WSZYSTKIE DŁUGOPISY SĄ WYPRODUKOWANE WE WŁOSZECH?
12
 

Wszystkie nasze długopisy zostały zaprojektowane i wyprodukowane w naszych zakładach w Volpiano(Turyn) przy użyciu najwyższej jakości włoskich i nietoksycznych materiałów.

CZY W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ DŁUGOPISY „ECO-FRIENDLY”?
13
 

Nie produkujemy długopisów z przetworzonego plastiku, ale od 2012 nasza kolekcja została wzbogacona o model (ICON GREEN) wykonany ze specjalnego plastiku, który nadaje się do stosowania w produkcji zabawek, który jest również przeciwbakteryjny, oraz wolny od substancji toksycznych - zgodne z najnowszymi standardami i przepisów.